İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
Erzurum Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Duyurular

İLAN!!! 28 Şubat 2018
Erzurum İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünde hizmet alımı sözleşmesi kapsamında çalışmakta olan personelin sözlü sınavı 02.03.2018 tarihinde İl Müdürlüğü yerleşkesinde saat 09:00'da gerçekleştirilecektir.
[Devamı]
INSARAG Sınavında Başarılarından dolayı USAR ekibimizi tebrik ediyoruz. 27 Kasım 2017
INSARAG Sınavında Başarılarından dolayı USAR ekibimizi tebrik ediyoruz.
[Devamı]
ARAKAN İÇİN YARDIM KAMPANYASI 14 Eylül 2017
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN' ın talimatıyla AFAD Başkanlık, Kızılay ve Türk Diyanet Vakfının yanı sıra çeşitli STK 'ların aralarında bulunduğu kurum ve kuruluşlar ARAKAN'da yaşanan katliamlar ve insanlık dramına karşı oradaki insanlara yardım etmek amacıyla yardım kampanyası başlatmıştır. Ayrıntılı bilgi için arakanasahipcik tıklayarak ulaşabilirsiniz.
[Devamı]
Başsağlığı! 11 Eylül 2017
Kurumumuz personellerinden Önder ŞANAL'ın teyzesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. AFAD Erzurum olarak merhuma rahmet sevenlerine sabır diliyoruz.
[Devamı]
INSARAG sınavı... 26 Ağustos 2017
Erzurum AFAD ailesi olarak INSARAG sınavına hazırlıklarımız son sürat devam etmektedir.
[Devamı]
Afet ve Acil Drumlarda Halkın Toplanacağı Alanlar 26 Ağustos 2017
Aziziye, Yakutiye ve Palandöken İlçelerinde olası bir afet durumunda halkın toplanma alanları belirlendi. Ayrıntılı bilgiye Planlar sekmesi üzerinden ulaşabilirsiniz.
[Devamı]
SANTRAL ve BİLGİ İŞLEM ÇALIŞMASı!!! 20 Ocak 2017
KAMUOYUNUN DİKKATİNE!!! Kurumumuz santal sistemi değişecek olup 20.01.2017 tarihinde çalışma yapılacaktır. Çalışmalar yüzünden geçici süreliğine haberleşme telefon hatlarında aksaklıklar yaşanabilir...
[Devamı]
Erzurum AFAD Staj Duyurusu 16 Haziran 2016
Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının 18/05/2016 tarih ve 4768 sayılı Olur’u ile Staj Yönergesi yürürlüğe girmiş olup, Müdürlüğümüzde staj yapmak isteyen öğrencilerin işlemleri söz konusu yönerge hükümleri doğrultusunda yürütülecektir.
[Devamı]